Weź udział w konkursie fotograficznym poświęconym architekturze wsi

Czy uwielbiasz odwiedzać małe wioski i podziwiać piękno ich architektury? A może jesteś pasjonatem fotografii i zawsze chciałeś pokazać swoje umiejętności w tym zakresie? Mamy dla Ciebie idealną okazję do połączenia tych dwóch pasji!

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym na temat "Architektura wsi". Celem konkursu jest ukazanie piękna i uroku małych wiosek, poprzez zaprezentowanie charakterystycznej architektury, pięknych krajobrazów, ale także ludzi, którzy tworzą niepowtarzalny klimat wsi.

Nasz konkurs jest otwarty dla wszystkich, bez względu na wiek czy doświadczenie. Zależy nam na pokazaniu różnorodności spojrzenia na piękno wsi, zarówno przez doświadczonych fotografów, jak i początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maksymalnie 5 zdjęć wraz z krótkim opisem i informacją o miejscu, w którym zostały wykonane. Nadesłane prace będą oceniane przez naszych jurorów pod kątem kreatywności, technicznej jakości i zgodności z tematem konkursu.

Nagrody, które czekają na zwycięzców, są bardzo atrakcyjne. Poza nagrodami pieniężnymi, prace zwycięzców zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych, co daje okazję do pokazania swoich zdjęć szerokiemu gronu odbiorców.

Weź udział w naszym konkursie i pokaż nam piękno architektury wsi! Nie tylko zyskasz możliwość pokazania swojego talentu i zdobycia nagród, ale także przyczynisz się do promocji uroku małych wiosek w Polsce.